Honda Civic - widok przedstawiający osłonę podwozia z przedniej perspektywy
Honda Civic - widok przedstawiający osłonę podwozia z przedniej perspektywy

PROWADZI SIĘ TAK, JAK WYGLĄDA

Honda Civic 5D została wyposażona w lżejsze, sztywniejsze podwozie w celu zapewnienia niezapomnianych wrażeń podczas jazdy. Pod pokrywą komory silnika można pracować jeden z dwóch silników benzynowych z turbodoładowaniem lub dynamiczny silnik wysokoprężny. Gotowi do jazdy?

  • DWA SILNIKI VTEC TURBO

    1.0 l / 1.5 l

  • DYNAMICZNY SILNIK WYSOKOPRĘŻNY i-DTEC

    1.6 l/120 KM

WYBIERZ SWOJĄ HONDĘ CIVIC
Przewiń

Gotowy do jazdy

Niezwykle wydajne silniki i lżejsza konstrukcja zapewniają pełną kontrolę nad pojazdem.

W najnowszym Civicu osiągi idą w parze ze sportowym wyglądem. Możesz wybrać jeden z dwóch nowoczesnych silników benzynowych: potężny silnik 1.5 VTEC Turbo rozwija moc 182 KM, oszczędny silnik 1.0 VTEC Turbo legitymuje się mocą 126 KM, a dynamiczny diesel 1.6 i-DTEC oferuje moc 120 KM. Niezależnie od wyboru silnika, niezapomniane wrażenia z jazdy są gwarantowane.

Ustal tempo

Niezależnie od stylu jazdy, model Civic 5D dopasowuje się do preferencji kierowcy. Dla kierowców preferujących ręczną skrzynię biegów Honda Civic 5D oferuje płynną 6-biegową przekładnię, która zapewnia niezrównane, sportowe osiągi w pełnym zakresie obrotów.

Widok przedstawiający autostradę o zachodzie słońca

Sportowe osiągi silnika VTEC Turbo, doskonałe właściwości jezdne i niski współczynnik oporów aerodynamicznych sprawiają, że Honda Civic gwarantuje wyjątkową dynamikę.

Łatwe prowadzenie

W modelach benzynowych dostępna jest również 7-biegowa automatyczna skrzynia biegów CVT, która zapewnia relaksującą jazdę. Dynamiczne, liniowe przyspieszenie odgrywa kluczową rolę, a w przypadku zmiany stylu jazdy można skorzystać z dźwigienek zmiany biegów, które sprawiają, że Civic zamienia się w prawdziwy samochód wyścigowy.

Przycisk ECO

Tryb ECO umożliwia obniżenie zużycia paliwa podczas jazdy.

Wybierz swój silnik

Co cię kręci? Wybierz jeden z 4 silników, taki którego potrzebujesz.

Osiągi

Mały, ale wydajny silnik VTEC TURBO o pojemności 1,0 litra dostarcza 126 KM mocy i 200 Nm momentu obrotowego. W połączeniu ze sportową 6-biegową manualną skrzynią biegów dostosowuje się do Twoich potrzeb w pełnym zakresie obrotów.

Dzięki wyjątkowo niskiemu zużyciu paliwa z emisją CO₂ na poziomie od 110 g/km (NEDC) można ruszyć w drogę z czystym sumieniem.

Osiągi

Mały, ale wydajny silnik VTEC TURBO o pojemności 1,0 litra dostarcza 126 KM mocy i 180 Nm momentu obrotowego. Dzięki nowej bezstopniowej automatycznej przekładni CVT można cieszyć się przyjemniejszą jazdą. W przypadku zmiany stylu jazdy można skorzystać z zamontowanych łopatek zmiany biegów rodem z samochodu wyścigowego.

Dzięki wyjątkowo niskiemu zużyciu paliwa z emisją CO₂ na poziomie od 106 g/km (NEDC) można ruszyć w drogę z czystym sumieniem.

Osiągi

Potężny i dopracowany silnik VTEC TURBO o pojemności 1,5 litra wyciska 182 KM mocy i 240 Nm momentu obrotowego. W połączeniu ze sportową 6-biegową manualną skrzynią biegów dostosowuje się do Twoich potrzeb w pełnym zakresie obrotów.

Dzięki niskiemu zużyciu paliwa i emisji CO₂ na poziomie od 133 g/km (NEDC) nie trzeba już wybierać między osiągami a ekonomią.

Osiągi

Potężny i dopracowany silnik VTEC TURBO o pojemności 1,5 litra wyciska 182 KM mocy i 220 Nm momentu obrotowego. Dzięki połączeniu z nową bezstopniową automatyczną przekładnią CVT można cieszyć się przyjemniejszą jazdą. W przypadku zmiany stylu jazdy można skorzystać z zamontowanych łopatek zmiany biegów rodem z samochodu wyścigowego.

Dzięki niskiemu zużyciu paliwa i emisji CO₂ na poziomie od 139 g/km (NEDC) nie trzeba już wybierać między osiągami a ekonomią.