Widok z boku Hondy E w czasie ładowania w garażu.
Widok z boku Hondy E w czasie ładowania w garażu.

ŹRÓDŁO MOCY

Pełną zgodność i spokój zapewni ładowarka Honda i akcesoria do ładowania Hondy, które pomogą Ci podłączyć się do źródła zasilania.

Przewiń

Połącz się z Hondą

Dlaczego warto korzystać z ładowarki Honda?

Szybko i pewnie

Do 22 kW, trzy fazy i 7,4 kW przy zasilaniu jednofazowym z zintegrowaną kontrolą mocy, która rozpoznaje osiągnięcie maksymalnego, dozwolonego napięcia. Ładowarka Honda pozwala na ładowanie Hondy e do 100% w 4,1 godziny*, przy ładowaniu z mocą 32 amperów, co jest znacznie szybsze niż przy użyciu standardowego gniazdka. Honda e jest optymalnie ładowana za pomocą domowej sieci prądu zmiennego, a jeśli wystąpi błąd funkcji automatycznego przywracania, po kontroli bezpieczeństwa, postara się wznowić ładowanie, gdy zostaną spełnione wszystkie zasady bezpieczeństwa.

* Czas trwania obliczony od momentu włączenia się kontrolki ładowania na desce rozdzielczej.

Prostota i wygoda

Ładowarka Honda wykończona jest półprzeźroczystą obudową z wbudowaną listwą LED, która wskazuje obecny tryb, a także wyświetlaczem cyfrowym, który wyświetla ilość zużytej energii. Jeśli przewód podłączony jest prawidłowo, zostaje zablokowany z obu stron, co gwarantuje bezpieczeństwo.

Dodatkowe bezpieczeństwo

Ładowarka Honda została wyposażona w wykrywacz utraty prądu stałego, który współpracuje z tańszymi sieciami domowymi RCD typu A. Można go używać w pomieszczeniach i na zewnątrz.

Bezpieczeństwo w domu

Ładowarka Honda jest łatwa w użyciu i umożliwia integracje z najpopularniejszymi technologiami smart home. Dzięki protokołowi UDP, protokołowi Modbus TCP i przełącznikowi wejścia połączenie z technologią w kazdym domu jest łatwe.

CZY MASZ AUTORYZACJĘ?

JEŚLI MIESZKASZ W BLOKU, SPRAWDZI SIĘ KARTA ZBLIŻENIOWA, PONIEWAŻ Z ŁADOWARKI BĘDĄ MOGŁY KORZYSTAĆ TYLKO DO TEGO UPRAWNIONE OSOBY.

Model przedstawiający kartę zbliżeniową do ładowarki.
Model przedstawiający kartę zbliżeniową użytą do ładowania.

Jeśli korzystasz z samochodu firmowego i używasz ładowarki Honda, możesz obciążyć firmę lub firmę leasingową za ładowanie samochodu w domu. Dzięki opcjonalnemu i zatwierdzonemu systemowi pomiarowemu MID lub M&E.

Lepsza ochrona

Dzięki ładowarce Honda połączonej za pomocą niezawodnego protokołu, ładowarka może sprawdzić całkowite zużycie energii elektrycznej w domu.
Ładowarka reguluje ładowanie Hondy e w zależności od obecnego zużycia prądu i zmniejsza ryzyko nadmiernego obciążenia sieci domowej.

Zbliżenie na ładowarkę Honda w stacji ładowania

ŁADUJ ZA POMOCĄ ŁADOWARKI HONDA

Dostępne są trzy produkty.

Ładowarka Honda

Oferuje przepustowość ładowania do 22 kW, zapewniając szybsze ładowanie w domu. Do 22 kW przy zasilaniu trójfazowym / 7,4 kW przy zasilaniu jednofazowym.

Ładowarka Honda S

Ta ładowarka oferuje inteligentne ładowanie, możliwość ustawienia pozwoleń użytkownika i integrację z systemem smart home za pomocą protokołu UDP.

Ładowarka Honda S+

Ładowarka o najwyższych parametrach posiada wszystkie funkcje pozostałych dwóch ładowarek i dodatkowo oferuje rozwiązania mobilne, takie jak zarządzanie lokalnym obciążeniem za pomocą ładowarki S+ służącej jako port komunikacyjny lub zewnętrznym miernikiem energii za pomocą protokołu Modbus TCP.

* Funkcjonalności opisane powyżej są zależne od wybranej wersji.

Zbliżenie na ładowarkę Honda S+

Na zdjęciu pokazano ładowarkę Honda S+. Wszystkie trzy ładowarki są lub nie są wyposażone w żaluzje w zależności od przepisów w poszczególnych krajach.

Model przedstawiający aplikację My Honda+, która przesyła aktualizacje statusu ładowania.

Jeśli używasz aplikacji My Honda+, Honda prześle Ci aktualizacje statusu ładowania.